
Від щирого серця поздоровляю з Пасхою Христовою.
Бажаю, щоб мир, добро з небес зійшло для всієї нашої України.
Нехай до вашої оселі прийде здоров’я, серце пломеніє любов’ю та наповнює душу теплом і радістю спільної віри у краще – нашої Перемоги.
Як би важко сьогодні не було, я хочу побажати кожному і кожній скуштувати освяченої паски і відчути радість Христового Воскресіння. Нехай ця добра звістка прийде у кожен дім, прихисток, госпіталь чи бліндаж. У кожне серце, яке сьогодні б’ється за Україну.
Христос Воскрес! Україна переможе!
Начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій МАРЧЕНКО