Розклад руху автобусів на міському маршруті №22 «Міський ПК – Пам’ятник (через Піски)» (щоденно крім суботи та неділі)
Пам’ятник | Міський ПК |
6-05 | 6-45 |
6-55 | 7-35 |
7-20 | 8-10 |
8-15 | 9-00 |
8-50* | 9-40 |
9-40 | 10-30 |
10-20 | 11-20 |
11-20 | 12-00 |
12-00 | 12-50* |
12-40 | 13-20 |
13-35 | 14-15 |
14-00 | 14-50 |
14-55 | 15-35 |
15-30 | 16-10 |
16-15 | 17-10 |
17-10 | 17-50 |
17-50 | 18-30 |
18-25 | 19-10 |
19-00 | 19-40 |
Розклад руху автобусів на міському маршруті №22 «Міський ПК – Пам’ятник (через Піски)» (розклад руху у суботу та неділю)
Пам’ятник | Міський ПК |
6-55 | 7-35 |
8-15* | 9-00 |
9-40 | 10-30 |
11-20 | 12-00 |
12-40 | 13-20* |
14-00 | 14-50 |
15-30 | 16-10 |
17-10 | 17-50 |
19-00 | 19-40 |