Урядові портали

Ізюм отримав нову спецтехніку для комунальних підприємств 

У четвер, 06 квітня 2023 р., автопарк КП «Благоустрій м. Ізюма» поповнився новою спецтехнікою: фронтальним навантажувачем марки “JCB” та самоскидом фірми “DAF”.

Даний проєкт був реалізований завдяки співпраці Ізюмської військової міської адміністрації з Харківською ОВА та профінансований урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну».

Передача техніки відбулась за участі заступниці начальника Харківської обласної військової адміністрації Віти КОВАЛЬСЬКОЇ, начальника Ізюмської районної військової адміністрації Степана МАСЕЛЬСЬКОГО та заступника начальника Ізюмської міської військової адміністрації Максима СТРЕЛЬНИКА.

Присутні обговорили можливість подальшого співробітництва у питанні відновлення автопарку спецтехніки для комунальних підприємств Ізюма, оскільки більша частина автомобілів була викрадена або знищена російськими окупантами.

Наприкінці зустрічі волонтери Фонду «Партнерство за сильну Україну» отримали подяку від начальника Ізюмської міської військової адміністрації Валерія Марченка та отримали запит по наданню допомоги у відновленні навчальних закладів нашої громади.