Урядові портали

В Ізюмі відбувся прийом громадян заступницею начальника Харківської ОВА

6 квітня в приміщенні Ізюмської міської військової адміністрації відбувся прийом громадян заступницею начальника Харківської обласної військової адміністрації Вітою КОВАЛЬСЬКОЮ.

Також на прийомі були присутні начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ та заступник начальника Ізюмської міської військової адміністрації Максим СТРЕЛЬНИК.

Мешканці нашої громади зверталися з питаннями стосовно відбудови зруйнованих закладів освіти, культури і спорту. Розглянули питання відновлення Ізюмського краєзнавчого музею, який теж постраждав від дій окупантів. Завдяки відважним працівникам музею більшість експонатів, у тому числі найцінніші, вдалося зберегти. 

Також під час спілкування з місцевими жителями поговорили про перспективи відкриття закладів для дітей, але наразі військова ситуація в нашій громаді дозволяє проводити лише дистанційне навчання. 

Наприкінці прийому громадян заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська прийняла документи ізюмчан ліквідаторів аварії на ЧАЕС для оформлення їм матеріальної допомоги на лікування з обласного бюджету.